FFD-30SW-L2532,5links
FFD-30SW-L1531,5links
FFD-30SW-L2032,0links
Rotatieremmen
FFD-30SW-L253
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 2,5 Nm
Rotatieremmen
FFD-30SW-L253
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 2,5 Nm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - FFD-SW-L
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 72 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie FFD
Bedrijfs- en montageinstructies 773 kB 20-06-2022
  • Technische details
FFD-30SW-L253
Afmetingen
FFD-30SW-L253
A30 mm
B10 mm
C19 mm
D3 mm
E46 mm
F38 mm
G26 mm
H10,2 mm
I22 mm
J4 mm
Technische gegevens
Uitvoering standaardmontage, lager aan beide zijden
Remmoment 2,5 Nm
Remrichting links
Bouwgrootte Ø 25 mm tot 30 mm
Toerental max. 30 t/min
Toegestane temperatuurbereik -10 °C tot +60 °C