FFD-30SS-R1031,0rechts
FFD-30SS-R1531,5rechts
Rotatieremmen
FFD-30SS-R103
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 1,0 Nm
Rotatieremmen
FFD-30SS-R103
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 1,0 Nm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - FFD-SS-R
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 1 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie FFD
Bedrijfs- en montageinstructies 773 kB 20-06-2022
  • Technische details
FFD-30SS-R103
Afmetingen
FFD-30SS-R103
A30 mm
B10 mm
C13 mm
D3 mm
E46 mm
F38 mm
G26 mm
H10,2 mm
I16 mm
J4 mm
Technische gegevens
Uitvoering standaardmontage, eenzijdig lager
Remmoment 1,0 Nm
Remrichting rechts
Bouwgrootte Ø 25 mm tot 30 mm
Toerental max. 30 t/min
Toegestane temperatuurbereik -10 °C tot +60 °C