SL-210-12-F-MP56,5 mm210
Trillingsisolerende matten
SL-210-12-F-MP5
Kan in veel vormen vervaardigd worden
Op maat gesneden dempingsmatten
Eigenfrequentie 12 Hz tot 50 Hz
Universeel inzetbaar en klantspecifiek te produceren: ACE verkoopt onder de merknaam SLAB de dempingsmatten uit de productfamilie SL-170 bis SL-275. Deze universeel inzetbare absorbers zijn gemaakt van elastisch, hoogdempend poly-urethane De 12,5 mm of 25 mm dikke matten zijn in dichtheden van 170 kg/m3 tot 275 kg/m3 leverbaar en bieden trillingsisolatie op maat. Bovendien zijn ze combineerbaar tot isolatiepakketten en, middels waterstraal snijden, individueel aan de toepassing aan te passen. Meer opties op maat, zoals trillingsmeting en selectie ter plaatse, een speciale dimensioneringssoftware en gratis configuratie onderscheiden de ACE-service.
Trillingsisolerende matten
SL-210-12-F-MP5
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - SL-210-12
ACE Easy Sizing Grootte of type onbekend? Berekenen!
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 5 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Geen downloads voor dit product
  • Technische details
  • Toepassingsgebied
SL-210-12-F-MP5
Afmetingen
SL-210-12-F-MP5
Slag6,5 mm mm
A800 mm
B1.500 mm
C12,5 mm
Technische gegevens
Standaard dichtheid 210
Slag 6,5 mm mm
Toegestane temperatuurbereik -30 °C tot +70 °C