SDP63-100EU-R18.200100
SDP63-150EU-R27.300150
SDP63-200EU-R36.400200
Veiligheidsstootdempers
SDP63-100EU-R
Hoge retourkrachten door gasreservoir
Kraaninstallaties, geoptimaliseerde karakteristiek
Energieopname 18.200 Nm/Slag
Slag 100 mm
Veiligheidsstootdempers
SDP63-100EU-R
Energieopname 18.200 Nm/Slag
Slag 100 mm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - SDP63EU-R Flens achterzijde
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie SDP63 tot SDP160
Bedrijfs- en montageinstructies 1 MB 20-06-2022
  • Technische details
  • Toepassingsgebied
SDP63-100EU-R
Afmetingen
SDP63-100EU-R
Slag100 mm
A max.425 mm
B288,5 mm
Technische gegevens
Energieopname 18.200 Nm/Slag
Reactiekracht 200.000 N
Veerkracht min. 1.500 N
Veerkracht max. 11.000 N
R
Hoekafwijking max.
3,5 °
Botssnelheid 0,5 m/s tot 4,6 m/s. Afwijkende snelheden op aanvraag.
Toegestane temperatuurbereik -20 °C tot +60 °C. Hogere en lagere temperaturen op aanvraag.
Inbouwpositie willekeurig
Vaste aanslag geïntegreerd
Materiaal behuizing: gelakt staal; stootkop: staal; holle zuigerstang: hardverchroomd staal
Dempingsmedium HLP 46
Vuldruk ca. 5 bar. Retourslag dankzij geïntegreerd stikstof-gasreservoir.