SL-300-25-D-MP2101,012,5480
SL-300-25-D-MP3210,012,5480
Stootdempingsmatten
SL-300-25-D-MP2
Energieafvoer in plaatvorm
Confectioneer- en combineerbaar
Max. energieopname 101,0 Nm/Slag
Slag 12,5 mm
Stootdempingsmatten
SL-300-25-D-MP2
Energieafvoer in plaatvorm
Slag 12,5 mm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - SL-300-25
ACE Easy Sizing Grootte of type onbekend? Berekenen!
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 17 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie SLAB 030 tot SLAB 300
Bedrijfs- en montageinstructies 2 MB 20-06-2022
  • Technische details
  • Toepassingsgebied
SL-300-25-D-MP2
Afmetingen
SL-300-25-D-MP2
Slag12,5 mm
A70,7 mm
B70,7 mm
C25,0 mm
Technische gegevens
Oppervlakte 5.000 mm2
Retourtijd 4 s
Standaard dichtheid 480
Standaardkleuren groen
Afmetingen Breedtes: tot 1.500 mm
Lengtes: tot 5.000 mm
Dikte: 25 mm
Omgeving bestendig tegen ozon en UV-straling. Chemische bestendigheid op aanvraag.
Toegestane temperatuurbereik -5 °C tot 50 °C