TR102-56H290,0427,056
Structuurdempers
TR102-56H
Compacte bouwvorm bij zachte vertraging en hoge krachtopname
Radiaal dempend, harde versie
Energieopname 290,0 Nm/Slag
Slag max. 56 mm
Harder materiaal voor een hogere energieopname: de onderhoudsvrije structuurdempers uit de TR-H-serie zijn dankzij de inbegrepen speciale schroef meteen montageklaar en worden, net als het basismodel TR radiaal belast. Ze vertragen bij bijna identieke afmetingen eveneens lang en zacht. De hardere co-polyester elastomeermix leidt bij deze modellen tot een duidelijk hogere energieopname van 2,7 Nm tot 427 Nm.
De TR-H-productfamilie is met afmetingen van Ø 30 mm t/m Ø 102 mm plaatsbesparend. Hij vult de TUBUS serie aan tussen de progressieve TR- en de bijna lineaire TS-modellen. Gebruikers hebben daardoor de beschikking over een individueel, kiesbaar breed overlappend bereik van de karakteristiek binnen de ACE TUBUS-familie.
Structuurdempers
TR102-56H
Radiaal dempend, harde versie
Energieopname 290,0 Nm/Slag
Slag max. 56 mm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - TR-H
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 1 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie TUBUS TR-H
Bedrijfs- en montageinstructies 484 kB 20-06-2022
  • Technische details
  • Toepassingsgebied
TR102-56H
Afmetingen
TR102-56H
A84 mm
B81 mm
C102 mm
D133 mm
MM8 mm
LM8 mm
Technische gegevens
Energieopname 290,0 Nm/Slag
Energieopname noodstop 427,0 Nm/Slag
Energieabsorptie 39 % tot 62 %
Dynamische krachtopname 550 N tot 21.200 N
Toegestane temperatuurbereik -40 °C tot +90 °C
Bouwgrootte 30 mm tot 102 mm
Inbouwpositie willekeurig
Materiaalhardheid Shore 55D Shore
Materiaal structuurlichaam: co-polyester elastomeer
Botssnelheid tot max. 5 m/s
Aandraaimoment max. M5: 3 Nm
M6: 6 Nm
M8: 20 Nm