FFD-25SW-R1531,5rechts
FFD-25SW-R2032,0rechts
FFD-28SW-R1031,0rechts
FFD-28SW-R1531,5rechts
FFD-30SW-R1531,5rechts
FFD-30SW-R2032,0rechts
Rotatieremmen
FFD-25SW-R153
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 1,5 Nm
Rotatieremmen
FFD-25SW-R153
Exact afremmen zonder olie
Continu draaiend
Remmoment 1,5 Nm
ACE Stoßdämpfer GmbH - foto - FFD-SW-R
Lijstprijs excl. BTW
excl. verzending
Nog 2 op voorraad (Levertijd 1-3 dagen)
CAD tekeningen
Product-downloads
  • ACE CAD
  • Traceparts
  • Cadenas Part Solutions
Gebruikers- en montagehandleiding
Familie FFD
Bedrijfs- en montageinstructies 773 kB 20-06-2022
  • Technische details
FFD-25SW-R153
Afmetingen
FFD-25SW-R153
A25 mm
B6 mm
C19 mm
D3 mm
E42 mm
F34 mm
G21 mm
H6,2 mm
I22 mm
J4 mm
Technische gegevens
Uitvoering standaardmontage, lager aan beide zijden
Remmoment 1,5 Nm
Remrichting rechts
Bouwgrootte Ø 25 mm tot 30 mm
Toerental max. 30 t/min
Toegestane temperatuurbereik -10 °C tot +60 °C