Zelfinstellend, komzuigertechnologie Energieopname 680 Nm/Slag Slag 48,5 mm
Echte krachtpatser: de combinatie van de in de MAGNUM-serie beproefde afdichtingstechnologie inclusief membraanreservoir met de beproefde komzuigertechnologie uit de SC² familie maakt de SC33 tot SC45 dempertypes zo krachtig en geeft deze een lange levensduur. De verhoging van het olievolume zorgt voor maximale effectieve massa’s. Korte slaglengtes van 25 mm t/m 50 mm leiden, in combinatie met een hoge energieopname, tot korte afremtijden.
Deze dempers zijn speciaal bestemd voor het veilig en betrouwbaar afremmen van draaibewegingen zonder ongewenste terugslageffecten. De montage dicht bij het draaipunt is mogelijk. De daarmee verbonden geringe botssnelheden kan de ACE komzuigergeneratie met gemak aan.
Botssnelheid 0,02 m/s tot 0,46 m/s. Afwijkende snelheden op aanvraag.
Toegestane temperatuurbereik -12 °C tot +66 °C. Afwijkende temperaturen op aanvraag.
Inbouwpositie willekeurig
Vaste aanslag geïntegreerd
Materiaal behuizing: tenifeer gehard staal; zuigerstang: hardverchroomd staal; stootkop: staal gehard en corrosiebestendig gecoat; toebehoren: gefosfateerd staal of tenifeer gehard
Dempingsmedium hydraulische lagetemperatuurolie
Technische notities
Opmerking
Bij gebruik met speciale stootkop (PP) is een geluidsreductie van 3 dB tot 7 dB mogelijk.
Veiligheidsinstructie
Vreemde deeltjes in de omgeving kunnen de afdichtingscomponenten beschadigen en tot een kortere standtijd leiden. Neem contact op met ACE voor een geschikte oplossing. Vanwege de warmte-afgifte de stootdempers niet lakken.
Op aanvraag
speciale olie, cilinderinbouw en andere speciale uitvoeringen